All4car
  Zák. zóna
Pár koní naviac nezaškodí
Profesionálny chiptuning
Profesionálny chiptuning
Zvýšenie výkonu motora, zníženie spotreby
Referencie od našich klientov
Referencie od našich klientov
Prečítajte si, čo o nás povedali naši klienti.
Meranie výkonu motora
Meranie výkonu motora
Na špičkovej výkonovej stolici MAHA
Aj pre nákladné autá a motorky
Aj pre nákladné autá a motorky
Chipovanie a meranie výkonu pre všetky typy áut

Chipovanie, chiptuning, úprava výkonu Púchov

 

Vieme nachipovať nasledovné druhy vozidiel:

 

 

 

Osobné autá

Čipovanie osobných áut je našou špecialitou. Výkon motora vieme väčšinou upraviť aj po montáži LPG a čo je ešte lepšie, vieme presne zmerať, o koľko po montáži klesol, poprípade o koľko sme ho upravili a to všetko vďaka výkonovej stolici.

 

viac info

 

 

 

 

 

Nákladné autá

Ak potrebujete zvýšiť výkon motora v nákladom aute alebo chcete znížiť jeho spotrebu, obráťte sa na nás. Na výkonovú stolicu vieme osadiť takmer každé nákladné auto a tak môžeme presne zistiť skutočný výkon pred a po úprave.

 

viac inFO

 

 

 

 

Motorky

Aj váš dvojkolesový miláčik môže jazdiť ešte svižnejšie. Po osadení na výkonovú stolicu vám zmeriame reálne hodnoty riadiacej jednotky motora motocykla. Chipovanie je možné spraviť aj pre motorky, preto neváhajte a zastavte sa u nás!

 

viac info

 

 

 

Výhody výkonovej stolice pre osobné a nákladné vozidlá, motorky

V All4Car máme veľké šťastie, že sme jeden z mála servisov, ktorím sa podarilo vybudovať kalibračnú stolicu. Jej hlavné výhodu pre vás sú, že ju používame pre merania výkonu pred a po montážach splyňovačov do osobných i nákladných áut. Takisto pri tzv. "chipovaní".

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Meranie výkonu
zadarmo?

Áno -  ak si necháte namontovať LPG u nás, meranie výkonu budete mať v cene montáže!

 

viac info

 

 

 

Galéria
čipovaných áut

Pozrite si autá, ktoré sme chipovali. Dostupné sú aj výkonové grafy. Autá stále pridávame!

 

viac info

 

 

 

A aké výhody
má chipovanie?

Zostavili sme pre vás prehľadný článok o výhodách chipovania - ak nad ním premýšľate, čítajte ďalej.

 

viac info

 

 

 

 

 

 

Chipovanie videogaléria

 
 

 


 

Vášniví motoristi, zvedaví motoristi, motoristi, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou úpravy výkonu, poprípade motoristi, ktorí si dali prerobiť auto na LPG a teraz ich zaujíma len jediné - výkon motora a vozidla. Pre všetkých vás sme pripravili stránku Chipovanie.sk, na ktorej sa dozviete najviac informácií o profi chiptuningu, teda o úprave výkonu motora (alebo o čipovaní) áut.

 

Prečo sa rozhodnúť pre chipovanie auta, čo chipovanie obnáša, dobré rady ohľadne chipovania a všetko o meraní výkonu na výkonovej stolici nájdete práve tu. Informácie nielen podávame, ale ich aj realizujeme v praxi takže neváhajte navštíviť naše profesionálne chiptuningové stredisko v Záriečí alebo v Mestečku pri Púchove. Chipovanie je relatívne blízko ako pre motoristov z Bratislavy, tak i z Nového Mesta nad Váhom, Žiliny či z Martina, pretože sa nachádzame pri diaľnici.

 

Testovacie a školiace stredisko slúži na tuning, chipovanie, meranie a testovanie výkonu motora, opravy a testovanie pri problémoch s motorom, prevodovkou, nápravami a pohonným príslušenstvom vo vozidle. Stredisko slúži aj na školenie technikov montáže plynových zariadení ako pre nás, tak i pre iné firmy. Nachádza sa v ňom profesionálna výkonová stolica pre osobné autá, motocykle a tiež pre nákladné vozidlá. Nájdete tu aj predaj dielov potrebných pre tuning a úpravy vozidiel pre milovníkov rýchlych a športových áut.