All4car
  Zák. zóna
Pár koní naviac nezaškodí

Meranie výkonu motora

All4car je jeden z mála servisov na Slovensku, ktorý má k dispozícií profesionálne výkonové stolice MAHA, ktoré patria medzi najlepšie v rámci sveta. Zariadenia sú síce veľmi drahé, ale technologicky veľmi presné. Slúžia hlavne na meranie výkonu motora, ale taktiež aj na zaťažovanie, meranie parametrov, testovanie riadenia motora a motora ako takého pre osobné autá, nákladné autá a tiež motorky. Zariadenia sa využívajú na opravy a testovanie pri problémoch nielen s motorom, ale aj s prevodovkou, nápravami a s pohonným príslušenstvom vo vozidle.

 

 

 

 

 

Meranie výkonu už od 50 eur

 

Meranie výkonu je služba, ktorú poskytneme každému zákazníkovi, ktorí má o ňu záujem. Je to spoplatnená služba, pričom je len na zákazníkovi či sa po meraní rozhodne pre chipovanie, alebo si dá meranie spraviť len z vlastnej zvedavosti. Môžete k nám prísť s motorkou, osobným či s nákladným autom, výkonové stolice zmerajú skoro všetko.

 

 

Po montáži LPG do auta máte u nás meranie výkonu zadarmo

 

V prípade, že ste si u nás dali prestavať auto na LPG, spravíme vám meranie výkonu motora po montáži zadarmo, a to až do hodnoty 100 €. Meranie je veľmi presné a pomôže vám aj nám odhaliť, či výkon montážou plynu neklesol nadmerne, ale adekvátne k technológii, ktorá sa montovala. Zistíme presné čísla, ktoré sú potrebné pre určenie, či sa dá výkon ešte zvýšiť, alebo vrátiť na pôvodnú úroveň. Viac o meraní výkonu v LPG autách píšeme tu.

 

 

 

 

Priebeh merania