All4car
  Zák. zóna
Pár koní naviac nezaškodí

Referencie od našich klientov

 

 

 

BMW 520D

Chcel by som vám poďakovať za čipnutie auta. S čipom som zatiaľ nadmieru spokojný. Výkon a hlavne krútiaci moment citeľne vzrástol. Pri objehaní je to chvíľka a rýchlejšie reakcie na stláčanie plynu. A spotreba sa zmenšila pri jazde, ktorú absolvujem každý deň v priemere o 0,8 l pri vzdialenosti 150km. A to po dialnici aj po meste, čo je 5,4l a to si myslim, že by sa dalo ísť aj šetrnejšie keďže som tomu viac krát aj dupol na plyn. 

 

Martin

 

 

 

  

 

  

 

 

Škoda Superb 3, Mercedes-Benz S500, Škoda Octavia RS a Peugeot partner

Autoklinika Holčik sa zaoberá aj profesionalný chipovaním čo sme taktiež využili pri našich vozidlách značky Škoda Superb 3,6V6, Mercedes-Benz S500,Škoda Octavia RS a Peugeot partner. Práca bola vykonaná profesionálne a za to firme Autoklinika Holčik ďakujeme.

 

Tomáš

 

 

 

 

 

Volvo S80 2,5T

Majú skvelú válcovú brzdu aj na 4x4. Čipoval som svoje Volvo S80 2.5T benzín. Pôvodný výkon 154 kw, po úprave 189 kW. Bol to veľký rozdiel a spotreba šla o cca 0,7 l /100 km dole. Neskutočný výkon. Veľmi profesionálne spravný chiptuning. Samozrejmosťou je, že som mohol byť neustále pri aute keď ho merali / upravovali parametre a všetko mi vždy dopodrobna aj vysvetlili. Auto odvtedy nabehalo viac ako 50.000 km :-)

 

Jozef