All4car
  Zák. zóna
Pár koní naviac nezaškodí

Meranie výkonu a typy áut

Meranie výkonu osobných áut je prvým krokom pri čipovaní

 

Zmerať výkon svojho vozidla si môžete dať hocikedy, stačí sa u nás objednať. Zvedaví motoristi, ktorí majú radi rýchlu jazdu a chcú o svojom vozidle vedieť viac, by určite mali výkonovú stolicu vidieť a zažiť. Namerané hodnoty slúžia nielen ako cenné informácie, ale aj podklady v prípade, že klient premýšľa nad chiptuningom, alebo tuningom vôbec.

 

Pri osobných autách s LPG poslúži meranie výkonu ako smerodajný údaj o tom, či LPG v aute výkon stlmilo, alebo nie a hlavne o koľko. Práve majitelia silnejších, drahších áut si potrpia na tieto čísla. Príďte k nám, vieme vám ich poskytnúť! Upozorňujeme, že nemusíte byť naším stálym klientom, meranie výkonu poskytneme všetkým záujemcom, stačí sa objednať. Samozrejme, služba je platená.

 

 

Pri nákladných autách môže meranie pomôcť v rozhodovaní, či auto predať alebo nie

 

Nákladné autá jazdia často, veľa a pri veľkom zaťažení. Aj preto sa majitelia dodávok či kamiónov zaoberajú hlavne spotrebou vozidla a snažia sa ju stlačiť čo najviac dolu. Možno premýšľate nad tým, že potrebujete obnoviť vozový park práve z dôvodu nevýkonných vozidiel.

 

My by sme odporučili investovať do merania výkonu. Získate hodnotné údaje, ktoré môžete poskytnúť aj prípadným záujemcom o kúpu a hlavne vám vďaka meraniu vieme naceniť následný chiptuning. Ten dokáže pri nákladných autách naozaj vrátiť náklady a zvýšiť ich výkonnosť. V konečnom dôsledku ušetríte, pretože výkonový test spolu s chipovaním stojí určite menej, ako nová dodávka. Samozrejme, všetko za predpokladu, že vo vozidle nie je nejaký iný problém, kvôli ktorému výkon motora poklesol. Chiptuning nie je náhrada za kvalitný servis motora a vozidla. Kvalitný, pravidelný servis a údržba sú práve základom dobrej úpravy výkonu!

 

 

Výkon vieme odmerať aj na vašej motorke

 

Jazda na motorke je vyslovene záležitosťou rýchlosti a imidžu. Ak chcete zistiť, čo váš miláčik ukrýva pod všetkým tým plechom, postavte sa s ním na výkonovú stolicu. Aj pri motocykloch platí, že po získaní dát vieme motorku nachipovať na vyššie hodnoty, ako mala pred meraním. Následným testom po čipovaní si to aj overíme v praxi.